W związku ze zbliżającymi się świętami i nowym rokiem, w najbliższym czasie kontakt z Akademią Infiniti dla osób zainteresowanych odbyciem kursu lub szkolenia będzie dostępny w następujący sposób:

  • od 24.12.2022 do 2.01.2023 – infolinia i kontakt email będą nieczynne;
  • od 3.01.2023 do 5.01.2023 – kontakt będzie dostępny standardowo tj. od pon. do pt. w godz. 10.00-18.00;
  • 6.01.2023 – infolinia i kontakt email będą nieczynne.

Wszelkie zapytania mailowe prosimy kierować na adres: kontakt@akademiainfiniti.pl; w wypadku zapytań lub problemów wymagających pilnej analizy, wiadomości te prosimy oznaczać w tytule jako „PILNE!”.

Podane terminy dotyczą tylko działania naszej infolinii, wszelkie kursy zaplanowane w powyższych terminach odbywają się zgodnie z planem.

Jednocześnie przypominamy, że dokonywanie zakupu wybranego przez siebie kursu jest możliwe 24/7 zarówno poprzez płatność przelewem jak i rozłożenie kursu na raty. Aby zarezerwować miejsce na kursie wystarczy nacisnąć przycisk „Kup teraz” na stronie wybranego kursu i poprawnie złożyć, a następnie opłacić zamówienie lub też złożyć zamówienie, a następnie wypełnić i wysłać wniosek ratalny do banku. Przesyłanie powiadomień o rezerwacji miejsca może być opóźnione w okresie nie funkcjonowania infolinii, jednak zapisy dokonywane będą na podstawie daty księgowania wpłat na naszym koncie bankowym lub też równoprawnie na podstawie otrzymywania potwierdzenia zawarcia umowy ratalnej z bankiem. Prosimy o cierpliwość i dziękujemy za zrozumienie.

Osoby zainteresowane zostaniem modelem w Akademii Infiniti uprzejmie informujemy, że w chwili obecnej nie posiadamy już dostępnych miejsc na zabiegi w tym roku. Nowe terminy pojawią się już w nowym roku na naszym profilu.