Zapoznaj się z ofertą

KURSY I SZKOLENIA

w Akademii Infiniti

MAKIJAŻ PERMANENTNY

Kursy i szkolenia z zakresu Makijażu Permanentnego w Akademii Infiniti to możliwość poznania ponad 30 różnych metod makijażu permanentnego twarzy i ciała. Oferta kursów i szkoleń w AI z zakresu makijażu permanentnego zawiera zarówno zabiegi upiększające, jak i usługi korygujące przebarwienia, blizny, ubytki włosów. W naszej ofercie odnajdziesz także techniki usuwania makijażu permanentnego.

TATUAŻ

Kursy Tatuażu w Akademii Infiniti to możliwość zapoznania się z podstawami pracy tattoo artists. Szkolenia zaś z tego zakresu to szansa na szlifowanie swojego warsztatu lub poszerzenia go o najnowsze, najbardziej popytne style. W ofercie AI odnajdziesz także szkolenia uczące różnych technik usuwania tatuażu, wykonywania ich coverów, a także inne kursy uczące m.in. tworzenia tatuaży semi-permanentnych.

STYLIZACJA RZĘS I  BRWI

Kursy i szkolenia z zakresu wybranych technik Stylizacji Rzęs i/lub Brwi w Akademii Infiniti to możliwość nauki licznych sposobów podkreślenia oprawy oka. W ofercie AI znajdziesz ponad 10 kursów przeznaczonych dla osób o różnym stopniu zaawansowania z zakresu m.in. pielęgnacji naturalnych rzęs, ich przedłużania, a także regulacji, koloryzacji i pielęgnacji brwi.

KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA

Kursy i szkolenia z zakresu Kosmetologii Estetycznej w Akademii Infiniti pozwolą Ci uzyskiwać w swoim salonie piękne i naturalne efekty przy wykorzystaniu zabiegów małoinwazyjnych. W ofercie AI znajdziesz zabiegi dotyczące przeciwdziałania i zahamowywania oznak starzenia się skóry, modelowania twarzy i sylwetki, usuwania niedoskonałości, itp.

PODOLOGIA

Kursy i szkolenia z zakresu Podologii w Akademii Infiniti nauczą Cię zarówno pielęgnacji stóp, jak i diagnozowania ich chorób i sposobów ich leczenia. W ofercie AI znalazły się zarówno kursy podstawowe, uczące od postaw pracy w zawodzie, jak i szkolenia dla osób z wykształceniem kosmetycznym lub kosmetologicznym, które chciały by poszerzyć swoją ofertę o nowe usługi.

DEPILACJA

Kursy i szkolenia z zakresu Depilacji w Akademii Infiniti pozwolą Ci poznać najbardziej pożądane techniki redukcji niepożądanego owłosienia twarzy i ciała, zarówno na sposoby trwałe jak i okresowe. Wybrane szkolenia i kursy z tej kategorii dotyczą zarówno różnych metod i regionów depilacji kobiecego ciała, lub coraz częściej poszukiwanego przez panów zabiegu manscaping. 

KREOWANIE WIZERUNKU

Kursy i szkolenia z zakresu szeroko pojętego Kreowania Wizerunku w Akademii Infiniti to odpowiedź zarówno na ogromną na chwilę obecną potrzebę kompleksowego budowania sylwetki osoby publicznej, profilu osób pracujących, jak i bardziej personalną niezbędność pomocy innym w tworzeniu wizerunku własnej osoby. W kategorii tej znajdziesz zarówno kursy i szkolenia dotyczące zmian samego wyglądu jak np. wizaż czy stylizacja ubioru, kompleksowego przeprowadzania metamorfoz zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych, jak i doradztwo dotyczące kreowania Twojego wizerunku w biznesie.

STYLIZACJA WŁOSÓW I ZAROSTU

Kursy i szkolenia z zakresu pielęgnacji, Stylizacji Włosów i Zarostu w Akademii Infiniti to szansa zarówno na poznanie podstaw wykonywania różnych zabiegów dla osób początkujących, jak i możliwość dodania do swojej oferty kolejnych technik i usług dla osób już pracujących w zawodzie. Wybierając tą kategorię odnajdziesz zarówno kursy z zakresu barberstwa czy przedłużania włosów, jak i szkolenia z zakresu koloryzacji, strzyżeń męskich i damskich, stylizacji włosów oraz ich upięć.

ZARZĄDZANIE EVENTAMI

Kursy i szkolenia z zakresu Zarządzania Eventami w Akademii Infiniti to możliwość poznania sposobów projektowania, planowania organizacji, wdrażania oraz ewaluacji zarówno kameralnych spotkań towarzyskich, średniej wielkości meetingów biznesowych, a także spektakularnych imprez rozrywkowych, rekreacyjnych czy wydarzeń kulturalnych. W tej kategorii ofercie AI odnajdziesz takie kursy jak: Wedding Planner, Event Planner, Event Manager, Event Marketing.

BIZNES

Kursy i szkolenia z zakresu szeroko rozumianego Biznesu w Akademii Infiniti zostały stworzone w celu ułatwienia mikro, małym i średnim przedsiębiorcą spełnienia rygorystycznych wymogów prawnych, reklamowania swoich usług, a także zarządzania swoją firmą w sposób efektywny i prowadzący do wzrostu konkurencyjności na rynku; pracownikom na zdobycie nowych pożądanych na rynku kwalifikacji; a osobą dopiero planującym otworzenie działalności gospodarczej na dowiedzenie się jakie warunku muszą spełniać i jakich błędów nie popełniać. W tej kategorii oferty AI odnajdziesz m.in. kursy dotyczące RODO, pierwszej pomocy przedmedycznej, social media, marketingu, kreowania wizerunku firmy, a także wiele innych.

INNE KURSY I SZKOLENIA

Na stronie Inne znajdziesz ofertę kursów i szkoleń, które nie wchodzą do wspominanych wcześniej kategorii. Są to m.in. piercing, wybielanie zębów, opalanie natryskowe i wiele więcej.

poznaj zalety szkoleń i kursów w Akademii Infiniti

NASZE PLUSY

Czy wiedziałeś, że z przejściem szkolenia w Akademii Infiniti wiążą się liczne zalety, których nie znajdziesz w żadnym innym centrum szkoleniowym? Przeczytaj poniższe informacje i dowiedź się dlaczego to właśnie Akademia Infiniti jest prawdopodobnie najczęściej wybieranym centrum szkoleniowym w Polsce!

 • Prawie 100% zadowolonych klientów i pozytywnych komentarzy

 • Aż 90% praktyki

 • Praca na modelach

 • Międzynarodowy poziom nauczania

 • Małe, kameralne grupy

 • Praktyki w salonie lub studiu

 • Materiały szkoleniowe i dydaktyczne w cenie

 • Certyfikat w języku polskim i angielskim w cenie

 • Konkurencyjne ceny

 • Brak ukrytych kosztów

 • 0 zł wpisowego

 • Bezpłatne raty online

 • Dostępne darmowe i dofinansowane kursy

 • Wsparcie trenera po zakończeniu kursu

 • Dostępny także tryb indywidualny

 • Kursy i szkolenia w całej Europie

 • Jakość naszych kursów potwierdzają certyfikaty jakości ISO

DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ
JESTEŚ JUŻ GOTOWY ZOSTAĆ PROFESJONALISTĄ?
zAPISZ SIĘ

AI: prawdopodobnie najczęściej polecane centrum szkoleniowe w Polsce!

Dane

RIS: 2.14/00069/2020
Jakość: ISO 9001:2015, 29990:2010
Miejscowości: Warszawa, Katowice, Wrocław, Poznań, Gdańsk

Kontakt

E: kontakt@akademiainfiniti.pl
T: +48 720 808 949
Pon.-Pt.: 10.00-18.00

Bądź na bieżąco