WITAJ!

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą dydaktyczną.

Jesteś zainteresowany uzyskaniem nowych kwalifikacji zawodowych? Chcesz więcej zarabiać? A może pragniesz poszerzyć zakres swoich umiejętności o najnowsze metody i technologie dostępne na rynku? Jeżeli odpowiedziałeś tak na którekolwiek z powyższych pytań, trafiłeś w odpowiednie miejsce.
Akademia Infiniti to miejsce, w którym nabierzesz wyjątkowych umiejętności, staniesz się profesjonalistą w wybranym fachu i uzyskasz poczucie pewności siebie podczas wykonywania prac, a wszystko to pod okiem najlepszych specjalistów na rynku. Dzięki wykorzystaniu w naszej pracy jedynie najnowszych programów nauczania i pracując w oparciu o międzynarodowe standardy szkolenia, stworzyliśmy miejsce, które kształci najlepszych profesjonalistów w swoim fachu.

Tylko po kursie lub szkoleniu w AI możesz być pewien, że uzyskana przez Ciebie wiedza i umiejętności, będą budziły uznanie i zachwyt nie tylko w Polsce, ale także na rynkach zagranicznych, ponieważ tylko w Akademii Infiniti szkolimy  prawdziwych profesjonalistów.
Wierzymy, że dzięki zapoznaniu się z treścią tej strony, a w szczególności z ofertą naszych szkoleń i kursów, opiniami na nasz temat, filmami i zdjęciami z poprzednich edycji naszych kursów, a także z informacjami dlaczego klienci wybierają AI, przekonasz się o jakości oferowanych przez nas kursów oraz szkoleń i również Ty dołączysz do szerokiego grona naszych absolwentów.

- Akademia Infiniti

O nas

Przywiązujemy największą wagę do nawet najmniejszych detali, ponieważ jest to tym co oddziela dobre od świetnego.

Akademia Infiniti powstała na podwale osobistej ideologii jej twórcy – oferuje ona jedynie najbardziej innowacyjne szkolenia i kursy, których głównym założeniem jest nie ilość osób przeszkolonych, a jakość ich wykształcenia. Wybierając Akademię Infiniti, jako swój ośrodek szkoleniowy możesz być pewien, że Twoja edukacja znajdzie się w rękach najlepszych specjalistów na rynku.

34 powody

DLACZEGO KLIENCI WYBIERAJĄ AI

Kliknij wybrane zagadnienie i dowiedź się więcej.

prawie 100% zadowolonych klientów

Akademia Infiniti to miejsce, które charakteryzuje się nie tylko niespotykanie wysoką jakością kształcenia, ale przede wszystkim niesamowicie dużym odsetkiem zadowolonych klientów, którzy zgodnie przyznają, że AI jest najlepszym centrum szkoleniowym, które znają. Poziom zadowolenia naszych klientów moglibyśmy opisywać długo, jednak proponujemy, aby osoby zainteresowane ofertą AI przekonały się same o tym, co klienci mówią o nas, wchodząc w zakładkę Opinie i przeglądając dostępne tam video recenzje oraz opinie tekstowe.

najważniejsza jest jakość nie ilość

W Akademii Infiniti największą wagę przywiązujemy nie do ilości przeprowadzonych kursów i szkoleń, czy liczby kursantów, a do jakości wykształcenia naszych absolwentów. Każdy klient może być więc pewien, że wybierając AI jako swoje centrum szkoleniowe i aktywnie angażując się w kurs/szkolenie i prezentowane treści, uzyska  wiedzę i umiejętności praktyczne na najwyższym poziomie. Każdy kurs i szkolenie w AI kończy się także egzaminem teoretycznym i/lub praktycznym, które uprawnią do uzyskania certyfikatu. Wszystko to po to, aby przyszli klienci naszych absolwentów wiedzieli, że jeżeli dana osoba legitymuje się certyfikatem Akademii Infiniti, jej wiedza i umiejętności spełniają nasze wysokie standardy.

90% praktyki

Wszystkie nasze kursy i szkolenia, które w swoim programie zakładają nabycie zarówno umiejętności praktycznych jak i wiedzy teoretycznej składają aż w 90% z praktyki. Powoduje to, że nasi kursanci znacznie szybciej i efektywniej uczą się, a wiedza, którą zdobywają, zostaje utrwalona w ich umyśle przez długi czas. Dzięki naszemu planowi szkoleniowemu, każdy absolwent AI może poczuć się w swoim nowym zawodzie pewnie i komfortowo, jakby wykonywał go od lat. Podczas szkoleń wykorzystujemy także najbardziej obiecujące i najnowsze plany dydaktyczne, których efektowność potwierdzona jest przez specjalistów. 

międzynarodowym poziom nauczania

Podczas przeprowadzania naszych szkoleń i kursów zapewniamy naukę jedynie w nowoczesnych, bogato wyposażonych salach szkoleniowych. Jednak by kształcenie przebiegało na jeszcze wyższym poziomie, nieodzownym składnikiem naszej oferty jest także szeroka gama pomocy naukowych dostępna dla każdego z uczestników szkolenia, praca na markowych kosmetykach oraz wysokiej klasy narzędzia i sprzęt, które są wykorzystywane przy każdym kursie i szkoleniu.

małe, kameralne grupy

Wszystkie kursy i szkolenia w Akademii Infiniti, za wyjątkiem tych odbywających się w trybie indywidualnym, odbywają się w grupach, których wielkość nie zaburza naturalnego cyklu uczenia się i sprzyja stałemu kontaktowi z trenerem. W przeciwieństwie do dużych, zdezorganizowanych kształceń o wysokiej liczbie uczestników, małe grupy w AI pozytywnie wypływają na zwiększenie potencjału uczenia się uczestnika kursu, poprawienie koncentracji, zmniejszenie liczby dystraktorów, możliwość wyjaśniania wszelkich niepewności z trenerem, zwiększenia ilości nauki praktycznej, i wiele więcej. Maksymalną liczbę uczestników danego terminu każda osoba zainteresowana ofertą AI znajdzie na stronie wybranego szkolenia lub kursu. Dodatkowo ważnym zaznaczenia jest, że w AI zawsze staramy się, aby grupy szkoleniowe były jeszcze mniejsze, w stosunku do podanej na stronie wartości, a ilość uczestników kategorycznie nigdy nie przekroczy podanej maksymalnej wartości.

przyjazna atmosfera

Nic nie wpływa na zdobywanie wiedzy gorzej niż zła atmosfera panująca na sali szkoleniowej lub negatywne nastawienie szkoleniowca do kursantów, dlatego też w AI nigdy nie dopuścimy do tego, aby powyższe warunku miały miejsce. W 85% wszystkich naszych szkoleń, po zakończonym kształceniu nasi kursanci pozostają ze sobą w ścisłym kontakcie. Niejednokrotnie także podczas ostatniego dnia kursu i rozstania z trenerem, w oczach naszych już absolwentów pojawiają się łzy wzruszenia. Atmosfera na kursach w AI sprzyja więc nie tylko nauce, ale także nawiązywaniu świetnych relacji międzyludzkich.

praktyki w salonie lub w studiu

Sztuczne warunki pracy z modelem, które uzyskuje się, podczas gdy zabiegi nie są wykonywane w faktycznym salonie lub studiu, nie sprzyjają nauczeniu się wykonywania usług. Dzieje się tak, ponieważ tylko w naturalnych warunkach można zaobserwować i przećwiczyć wszystkie aspekty pracy z klientem, od jego przywitania po zakończenie wykonywania usługi. Z tego względu w Akademii Infiniti dla wszystkich szkoleń i kursów, które oferują pracę na modelach, cały okres wykonywania zabiegu lub usługi odbywa się tylko w salonie lub studiu. Dodatkowo w AI istnieje możliwość także przyjrzenia się jak zabieg wykonują profesjonaliści oraz zostania stażystą.

własne miejsce pracy

Kształcenie zawodowe w Akademii Infiniti stawia przede wszystkim na praktyczną naukę, poprzez samodzielne wykonywanie zabiegów/usług od początku do końca. Z tego względu także każdy z kursantów AI ma do swojej dyspozycji osobiste stanowisko pracy, którego nie musi z nikim dzielić. Brak dzielenia swojego stanowiska sprawia, iż nasi kursanci wykonują pracę w warunkach zbliżonych do naturalnych, bowiem tak też większość z nich będzie pracować już u siebie. Pracę wspólną przewiduje się jedynie w odpowiedzi na wyraźną prośbę kursanta, który czuje się lepiej wykonując zabieg z asystą trenera lub innego uczestnika kursu/szkolenia.

różne tryby szkoleń i kursów

W Akademii Infiniti wiemy, że nasi klienci prowadzą bogate życie zawodowe i prywatne, dlatego w naszej ofercie znalazły się zarówno kursy i szkolenia w trybie dziennym jak i weekendowym. Dodatkowo dla osób, które lepiej uczą się w pojedynkę, oprócz trybu grupowego, przygotowaliśmy także ofertę szkoleń w trybie indywidualnym, podczas których uczestnik jest sam na sam z trenerem i samodzielnie wybiera termin szkolenia względem swojego grafiku.

praca na topowych produktach, sprzęcie i akcesoriach

W Akademii Infiniti stawiamy nie tylko na zadowolenie naszego klienta, ale także na naukę wykonywania przez niego zabiegów/usług na najwyższym poziomie. Z tego względu na naszych kursach i szkoleniach nigdy nie braknie najnowszych i najlepszych marek, sprzętu czy akcesoriów, które są jedna z ważniejszych składowych poprawnie wykonanej usługi. Mając jednak na uwadze, iż nie każdy może pozwolić sobie na zakup drogich produktów, w AI polecamy różnych producentów, nie tylko tych najdroższych. Podczas kształcenia w AI każdy kursant poznaje plusy i minusy różnych rozwiązań za różną cenę, tak aby sam mógł podjąć decyzję, jaki wybór jest dla niego najlepszy.

różne marki to różne doświadczenia

Akademia Infiniti to przede wszystkim centrum szkoleniowe a nie hurtownia. Z tego względu możemy pozwolić naszym kursantom zapoznać się z różnymi producentami, markami, sprzętami i produktami, zamiast zaznajamiać ich z ofertą sprzedawanych przez nas produktów, jak dzieje się to niejednokrotnie w firmach konkurencyjnych. W AI nasi klienci mają wolny wybór przy zakupie sprzedawanych przez nas produktów, ponieważ ich zakup nie jest konieczny do przystąpienia do szkolenia/kursu. Zamiast więc tracić czas na zapoznanie się z konkretną marką i zdecydowanie czy chce się na niej pracować przed kształceniem, nasi kursanci dostają możliwość wypróbowania licznych produktów, sprzętów i akcesoriów na kursie w praktyce – także innych marek niż tylko tych sygnowanych logo AI – i dopiero na podstawie swoich doświadczeń podejmują decyzje o ewentualnych zakupach. W Akademii Infiniti udostępniamy także możliwość pracowania na już posiadanym przez siebie sprzęcie i podajemy ewentualne porady w stosunku do używania go.

bezpieczeństwo kursanta

Akademia Infiniti z niespotykaną na rynku uwagą podchodzi do bezpieczeństwa każdego swojego klienta. Troska o bezpieczeństwo naszych kursantów zaczyna się już na etapie pieczołowitego zabezpieczenia danych osobowych udostępnianych na naszej stronie internetowej i podczas składania zamówień w naszym sklepie internetowym. Każda osoba przesyłająca do nas informacje, może być pewna że jej dane osobowe nigdy nie zostaną sprzedane, powielane, przetwarzane czy wykorzystywane bez jej zgody. Ochrona naszego klienta biegnie poprzez inne sfery, a kończy się na zachowaniu najwyższych norm higieny, dezynfekcji i sterylizacji wszystkich naszych sal szkoleniowych oraz pomocy naukowych wykorzystywanych podczas kształcenia.

program szkolenia realizowany w 100%

Szczegółowy program szkolenia, dostępny na stronie każdego naszego kursu, został stworzony, aby poinformować każdą osobę zainteresowaną odbyciem kształcenia w AI, dokładnie jakich zagadnień i w jakim zakresie może spodziewać się podczas kształcenia, a jakie treści zostaną nieporuszone. Nie jest koniecznym więc domyślanie się jak dokładnie wyglądają zajęcia, wpłacanie zadatku na kurs, po to aby dowiedzieć się więcej o nim, itp. To tylko w Akademii Infiniti kursanci mogą być również pewni, że program szkolenia zostanie zrealizowany w pełni co do kropki nad „i”, z okazjonalnymi plusami, które dodatkowo poszerzają wiedzę naszych kursantów.

nocleg

W wypadku wybranych szkoleń i kursów w Akademii Infiniti, oferujemy bezpłatny nocleg dla kursanta na czas kształcenia. Aby dowiedzieć się, czy wybrany kurs lub szkolenie posiada darmowy nocleg, wystarczy odwiedzić jego stronę i sprawdź punkt „w cenę kursu/szkolenia wchodzi” i/lub „nocleg”. Jeżeli dany rodzaj kształcenia nie oferuje darmowego noclegu, osoby zainteresowane zostaniem kursantem w AI zawsze mogą liczyć na naszą pomoc w jego zorganizowaniu. Wystarczy, że takie zapytanie wystosują bezpośrednio do swojego konsultanta.

certyfikat w dwóch językach

Do każdego szkolenia lub kursu w Akademii Infiniti dołączamy bez żadnych dodatkowych opłat certyfikat w języku polskim i angielskim. Przebywając więc zarówno w Polsce jak i w kraju anglojęzycznym, nasi absolwenci mogą wywiesić swój certyfikat i pochwalić się zdobytymi umiejętnościami, bez konieczności uzyskania drogich tłumaczeń. Nasi kursanci mogą uzyskać także oficjalny certyfikat w każdym innym języku za dodatkową opłatą.

opieka merytoryczna dla absolwentów

Każdy z kursantów Akademii Infiniti, po zakończeniu kształcenia, może liczyć na dodatkowe wsparcie merytoryczne od trenera z zakresu objętego programem szkolenia przez okres 3-miesięcy od daty ukończenia kursu lub szkolenia. Nasi absolwenci nigdy więc nie pozostają sam na sam z wątpliwościami, które mogą pojawić się już po ukończeniu przez nich kształcenia.

oferta pracy dla najlepszych kursantów

Dla wszystkich osób, które zapragną z nami współpracować i które wykażą się niesamowitą pasją, umiejętnościami, pozytywnym nastawieniem i chęcią do doskonalenia się, z przyjemnością zaoferujemy miejsce pracy w jednej z naszych zaprzyjaźnionych firm, salonów lub studiów. Jeżeli więc nasz absolwent czeka na pracę marzeń, proponujemy zawsze nie zwlekać i poprosić swojego trenera o przekazanie swojej rekomendacji do naszego działu HR!

kursy z nawet 80% dofinansowaniem

Każde szkolenie lub kurs w Akademii Infiniti, można odbyć wykorzystując dofinansowanie nawet do 80% ceny kursu/szkolenia. By je uzyskać, wystarczy, że dana osoba posiada działalność gospodarczą lub jest pracownikiem, którego pracodawca chce wysłać na kurs, i w rozmowie z jednym z naszych konsultantów zaznaczysz chęć skorzystania z tej oferty. Wysokość dofinansowania procentowego jak i maksymalna kwota do wykorzystania jest zależna od regionu, jednak może wynosić nawet do 100 000 zł na firmę i 80% na daną usługę.

darmowe kursy dla osób bezrobotnych

Darmowe kursy dla osób bezrobotnych skierowane są dla wszystkich tych, którzy zarejestrowani są w Urzędzie Pracy i chcieliby uzyskać nowe kompetencje, które sprawią iż będą osobami o większym potencjale znalezienia pracy. Warunkiem wzięcia udziału w tego typu kursie jest zadeklarowanie, iż w ciągu 3 miesięcy od ukończenia kursu lub szkolenia, osoba biorąca w nim udział zostanie zatrudniona lub otworzy własną działalność gospodarczą. Maksymalna kwota dofinansowania do kształcenia jest ustalana przez dany region, może jednak wynosić nawet aż ok. 15 000 zł, przy czym średnio kwota ta plasuje się  na poziomie ok. 4 500 zł.

darmowe kursy dla pracodawców i ich pracowników

Z oferty darmowych kursów Akademii Infiniti, wartych jednorazowo nawet do ok. 15 000 zł na osobę, mogą skorzystać wszystkie osoby pracujące, zarówno pracodawcy jak i pracownicy. Warunkiem skorzystania z tej oferty jest aktywne wykonywanie pracy na terenie Polski i dodatkowo dla pracodawcy: posiadanie min. 1 pracownika zatrudnionego na umowę o pracę, powołania, mianowania, wyboru lub spółdzielczą umowę o pracę; dla pracownika: posiadanie jednego z wymienionych wyżej typów umów.

kursy i szkolenia na raty

Każda osoba zainteresowana kształceniem w AI może wziąć udział w szkoleniu lub kursie już teraz, a zapłacić za nie w dogodnych ratach miesięcznych. Dzięki nawiązaniu współpracy Akademii Infiniti z Santander Consumer Bank, Alior Bank oraz mBank każda osoba ma możliwość wzięcia szkolenia/kursu na raty online bez wychodzenia z domu, z decyzją o przyznaniu kredytu w ciągu nawet do 15 min. Tylko teraz także każdy zainteresowany może skorzystać z oferty ratalnej, oferującej nawet aż do 8 000 zł bez zabezpieczeń i zaświadczeń o dochodach!

współpraca z Urzędami Pracy i operatorami Funduszy Europejskich

Akademia Infiniti to nie tylko jednostka na wysokim poziomie, ale to także miejsce kształcenia współpracujące z szeregiem innych placówek i firm, z sektora zarówno publicznego jak i unijnego, uzyskując od ośrodków tych same wzorowe rekomendacje. Wybierając więc Akademię Infiniti nasi kursanci wybierają nie tylko centrum szkoleniowe, którym zaufali niezliczeni klienci przed nimi, ale także miejsce, któremu ufają instytucje państwowe i europejskie. To także dzięki naszej współpracy z tymi firmami, możemy zaproponować każdej osobie dostęp do kształcenia na jakie zasługuje, niezależnie od zasobności jej portfela.

całkowity brak polityki ukrytych kosztów

Wybierając szkolenie lub kurs w Akademii Infiniti, każda osoba może być także pewna, że ceny podane na stronie są tożsame z kosztami, które faktycznie poniesie. Tylko w Akademii Infiniti wpisowe wynosi 0 zł, nie trzeba dopłacać za pomoce dydaktyczne używane na szkoleniu, egzamin, czy certyfikat. Nie doliczamy też dodatkowych kosztów do kursu na poczet VAT, opłat administracyjnych, itp.

nie wymuszamy zakupu sprzętu ani produktów

Niektóre kursy i szkolenia w naszej ofercie, umożliwiają zakup zestawu startowego. Każdy kursant może być jednak być pewien, że jego zakup jest całkowicie dobrowolny i niekonieczny do zaczęcia czy ukończenia kursu/szkolenia, bowiem w większości przypadków nasi kursanci pracują na produktach, akcesoriach i urządzeniach udostępnianych już w ramach kształcenia. Wybierając zakup zestawu startowego w AI każda osoba może być również pewna, że wszelkie produkty, które ulegają zużyciu, zacznie wykorzystywać dopiero w ramach swojej pracy po kursie.

praca na modelach w cenie

Tylko w Akademii Infiniti dla kursów które zakładają prace na modelu, za możliwość wykonania tej formy praktyki pod okiem trenera nasi kursanci nie są zmuszeni dopłacać nic do ceny kursu. Ani złotówki nie kosztują ich także akcesoria wykorzystywane do zabiegu. Aby sprawdzić czy dany kurs lub szkolenie oferuje pracę na modelu odwiedź jego stronę i sprawdź program szkolenia.

zapewniony model

W 99% przypadków wybierając kurs w Akademii Infiniti kursant nie musi martwić się samodzielnym umówieniem modela, na którym wykona zabieg, ponieważ zrobimy to za niego. Jeżeli więc w ofercie kursu lub szkolenia zawarta jest informacja o pracy na modelu, a strona kursu wyraźnie nie mówi, że kursant będzie musiał samodzielnie go dla siebie umówić, może on założyć, że model zostanie umówiony przez AI. W sytuacji jednak jeżeli dana osoba chce pracować na własnym modelu także jest to możliwe – wystarczy, że poinformuje nas o tym fakcie przed początkiem kształcenia.

nowy zawód i nowy zarobek

Wszystkie z oferowanych przez nas kursów i szkoleń zostały przeanalizowane i dobrane pod kątem zarówno wysokiego zapotrzebowania na ryku, jak i największych przyszłych przychodów dla ich uczestników. Nasi kursanci mogą być więc pewni, że niezależnie który z kursów/szkoleń wybiorą z naszej oferty, uzyskają po nim satysfakcjonujące zarobki i bogatą rzeszę potencjalnych klientów.

pomoc dla absolwentów

Dla wszystkich absolwentów kursów dla początkujących w AI oferujemy dodatkowo specjalistyczne doradztwo dotyczące pierwszych kroków na runku pracy. Wspieramy ich także na starcie w wybranej dyscyplinie oraz służymy pomocą po ukończeniu szkoleń i kursów. Wybranej części naszych kursantów, pomagamy również w otworzeniu salonu sygnowanego marką jednej z zaprzyjaźnionych z nami firm.

szkolenia w twoim mieście

Rozumiejąc potrzeby naszych klientów i dostosowując się do nich, przygotowaliśmy plan szkoleniowy, który może odbyć się kiedy i gdzie chcą. Jeśli znajdzie się więc grupa osób, która chciałaby skorzystać ze szkolenia, ale nie chce lub nie jest w stanie podróżować, jesteśmy odpowiedzią na te potrzeby – zorganizujemy szkolenie w wybranym mieście. Szkolimy na terenie całej Unii Europejskiej.

analiza skuteczności kursów i szkoleń

Wybierając kształcenie z oferty Akademii Infiniti, nasi klienci wybierają przeanalizowane i konkretne rozwiązania, ponieważ wszystkie nasze kursy zostały stworzone w oparciu o realistyczne plany i wysokie wymagania. Co więcej po każdym zakończonym kusie lub szkoleniu pozyskujemy feedback zarówno od jego uczestników jak i osób prowadzących, mówiący o różnych aspektach oferty AI, a w oparciu o te informacje zwrotne jeszcze bardziej zaostrzamy nasze standardy i wprowadzamy nowe, lepsze rozwiązania do całej naszej oferty. Sprawia to, że każdy oferowany przez nas kurs lub szkolenie, nawet jeżeli znajduje się w naszej ofercie od lat, staje się więc coraz lepsze i lepsze.

certyfikowana jakość

Jakość szkoleń i kursów w Akademii Infiniti potwierdzają nie tylko opinie zadowolonych klientów, ale także opinia zewnętrznego audytu, który przyznał AI certyfikaty ISO 9001:2015 (Certyfikat zarządzania systemem jakości) oraz ISO 29990:2010 (Certyfikat jakości usług edukacyjnych). Certyfikaty ISO są przyznawane w oparciu o międzynarodowe standardy, tylko ośrodkom i firmą, które spełniają szereg rygorystycznych wymagań.

konkretne informacje

Tylko na stronie Akademii Infiniti zawsze znajdziesz odpowiedź na swoje pytania, a w wyjątkowych okolicznościach, gdyby tak się nie stało nasi konsultanci z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie Twoje pytania. W AI nie ukrywamy przed tobą dokładnego programu szkolenia, informacji organizacyjnych, cen, terminów, naszej pełnej oferty i wiele więcej, a wszystko to za darmo, bez potrzeby wpłaty zadatków na „koszta administracyjne”. Dodatkowo zauważając chaos informacyjny panujący w branży szkoleniowej i pragnąc umożliwić Ci zapis na szkolenie, które dokładnie wiesz czego Cię nauczy, na stronie naszych kursów najważniejsze informacje znajdziesz zawsze pogrubione lub wypunktowane.

wyznaczamy trendy

Akademia Infiniti wprowadziła na rynek Polski wiele technik i metod, które pokochali zarówno nasi kursanci jak i ich klienci. Dodatkowo jeżeli zastanawiałeś się kiedyś dlaczego na tylu stronach widnieje slogan „szkolimy profesjonalistów”, już dłużej nie musisz tego robić – to na naszej stronie pojawił się on jako pierwszy i to właśnie my cały czas stanowimy źródło inspiracji dla naszej konkurencji w tej i w wielu innych dziedzinach 😉

szkolimy profesjonalistów!

Każde szkolenie i kurs w AI przeprowadzane są na najwyższym poziomie, jedynie poprzez najlepszych fachowców w na rynku. Dla nas „szkolimy profesjonalistów” to nie tylko slogan, to przede wszystkim cel naszej pracy. Tylko w AI sukces zawodowy naszych klientow jest dla nas najważniejszy i jest naszym powodem do dumy.

WSPÓŁPRACUJEMY Z

firmami i organizacjami, które budzą zaufanie

Marks_2048x1536_144dpi_9_1000

oshin-main-flow

zapoznaj się z najważniejszymi informacjami

DANE AKADEMII INFINITI

Główne dane

Akademia Infiniti
ul. Hoża 29
00-521 Warszawa
NIP: 672 204 77 70
REGON: 321099062

Adres do korespondencji

Akademia Infiniti
ul. Hoża 29
00-521 Warszawa

Dane kontaktowe

Tel.: 720 808 949
Email: kontakt@akademiainfiniti.pl
Pon.-Pt.: 10.00-18.00

Inne

Nr w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych: 2.14/00069/2020
Posiadane certyfikaty jakości: ISO 9001:2015, ISO 29990:2010

CZY JESTEŚ JUŻ GOTÓW ZOSTAĆ PROFESJONALISTĄ?

ZAPISZ SIĘ

Akademia Infiniti Logo

AI: prawdopodobnie najczęściej polecane centrum szkoleniowe w Polsce!

Dane

E: kontakt@akademiainfiniti.pl
Pon.-Pt.: 10.00-18.00
RIS: 2.14/00069/2020
Jakość: ISO 9001:2015, 29990:2010

Bądź na bieżąco