DOŁĄCZ DO AKADEMII INFINITI

Zacznij z nami szkolić!

Chcesz zdobyć nowych klientów i rozwinąć swoją firmę? Zastanawiasz się jak poszerzyć swoją ofertę o szkolenia oraz kursy i zyskać niezależność? Pragniesz bazować na sprawdzonym, bezpiecznym i dochodowym modelu biznesowym? Zależy Ci na współpracy ze znaną instytucją szkoleniową o stabilnej pozycji na rynku, cieszącej się nieustającym zaufaniem klientów? Już dziś otwórz placówkę franczyzową lub licencjonowany punkt szkoleniowy Akademii Infiniti i zacznij z nami Szkolić Profesjonalistów!

NAJLEPSI DLA NAJLEPSZYCH

OTWÓRZ SWOJĄ PLACÓWKĘ

Dołącz do certyfikowanych partnerów Akademii Infiniti i wkrocz do świata szkoleń i kursów z marką, której zaufały tysiące osób, z pełnym wsparciem Twojej działalności na każdym kroku. Rozwiń swoją firmę lub postaw na zupełnie nowy model biznesowy, który przyniesie Ci licznych, zadowolonych klientów!

DWA MODELE WSPÓŁPRACY I NISKI KOSZT WEJŚCIA

FRANCZYZA, A MOŻE LICENCJA?

Poznaj możliwości współpracy z Akademią Infiniti i dobierz idealną opcję dla Twoich potrzeb oraz wymagań. 

Franczyza

Współpraca przeznaczona jest dla osób, które chciałyby otworzyć własną placówkę szkoleniową sygnowaną marką Akademii Infiniti oraz zarówno posiadać w swojej ofercie kształcenia z wielu kategorii z naszej oferty, jak i rozszerzać ją o nowe branże.  Placówki franczyzowe funkcjonują na zasadzie autonomiczności, same ustalaną swoją ofertę, harmonogram szkoleń, ilość przyjmowanych kursantów, itp.

Licencja

Ten typ współpracy przeznaczony jest dla osób, które chciałyby prowadzić kształcenia z jednego zakresu znajdującego się w ofercie Akademii Infiniti i nie są zainteresowane prowadzeniem kursów z całego dostępnego asortymentu. Licencjonowani partnerzy Akademii Infiniti mogą prowadzić wybrane szkolenia w swoich salonach/gabinetach, otwierając w nich dodatkowo punkty szkoleniowe.

Nie jesteś pewien, którą formę współpracy wybrać? Zaznacz to w formularzu zgłoszeniowym, w punkcie „dodatkowe informacje”, a nasi konsultanci z przyjemnością doradzą Ci, która opcja będzie dla Ciebie najlepsza.

CO OTRZYMASZ

KORZYŚCI WSPÓŁPRACY

Akademia Infiniti to prawdopodobniej najczęściej polecany ośrodek szkoleniowy w Polsce, który cieszy się prawie 100% zadowoleniem klienta. Dlatego, aby umożliwić Tobie i Twojej firmie prowadzenie szkoleń na najwyższym poziomie, przyłączając się do programu uzyskasz kompleksowe rozwiązania, które pomogą Ci szkolić profesjonalistów.

DZIĘKI WSPÓŁPRACY MOŻESZ UZYSKAĆ M.IN.:
 • Silną i rozpoznawalną markę
 • Sprawdzony model biznesowy, dostosowany zarówno do małych i dużych przedsiębiorców
 • Jakość szkoleń potwierdzoną certyfikatami ISO
 • Pełne know-how
 • Pakiet szkoleniowo-wdrożeniowy
 • Wsparcie na każdym etapie
 • Obsługę administracyjną klienta
 • Gotowe wzory umów i regulaminów
 • Pełną dokumentację szkoleniową/span>
 • Szczegółowy program kursów
 • Szczegółowy harmonogram kursów
 • Wyłączność na oferowane kształcenia na danym obszarze
 • Materiały reklamowe
 • Gadżety marketingowe i poligraficzne
 • Stronę internetową partnera
 • Zwiastun Twojej placówki w postaci filmu video
 • Możliwość przeprowadzania szkoleń na raty
 • Możliwość przeprowadzania szkoleń z dofinansowaniem
 • Obsługę księgową
 • Obsługę prawną
 • Pomoc w znalezieniu i zatrudnieniu wykwalifikowanego personelu
 • Pomoc w uzyskaniu dofinansowań na rozwój firmy
 • Zniżki na zakup produktów i urządzeń
 • I wiele więcej!
Dołącz do nas już dziś

FORMULARZ KONTAKTOWY

Chcesz do nas dołączyć? Wypełnij poniższy formularz i poczekaj na nasz kontakt.

 
[NEXForms id=”31″]
NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

FAQ

KOGO POSZUKUJECIE?

Poszukujemy najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie i regionie, którzy chcieliby poszerzyć swoje usługi o profesjonalne kształcenie specjalistów oraz osób, które chciałby zająć się prowadzeniem własnych jednostek szkoleniowych Akademii Infiniti.

Które zawody znajdują się w szczególności w kręgu waszego zainteresowania?

W chwili obecnej nasza oferta jest skierowana zarówno dla osób, które chciałby zająć się tylko samym prowadzeniem jednostki szkoleniowej, jak i specjalistów, którzy chcieliby samodzielnie szkolić z posiadanego już zawodu. Tu w szczególności poszukujemy: Tatuażystów, Piercerów, Linergistów, Stylistów Rzęs i Brwi, Lekarzy Medycyny Estetycznej, Kosmetologów, Kosmetyczek, Podologów, Stylistów, Wizażystów, Fryzjerów, Stylistów Włosów, Barberów, itp. Niemniej jednak w ramach planów rozwojowych AI jest otwarte także na inne branże i jeżeli chcesz w nich szkolić, przedstaw nam swoją propozycję.

Z JAKICH DZIEDZIN MOGĘ SZKOLIĆ?

W naszej ofercie znajduje się w chwili obecnej 8 różnych dziedzin (pełną ich listę znajdziesz w zakładce Szkolenia), jednak stale się rozwijamy. Jeżeli więc obecnie w ofercie AI nie znajduje się kurs lub szkolenie, którego poprowadzeniem jesteś zainteresowany/a, podaj jego tytuł oraz ogólny zarys w punkcje „dodatkowe informacje” w Formularzu Kontaktowym. Podczas kontaktu z Tobą, odpowiemy wtedy także na pytanie czy dane szkolenie może zostać włączone do naszej oferty.

ILE SZKOLEŃ MOGĘ PROWADZIĆ?

Ile tylko chcesz! Oczywiście liczba ta jest uzależniona zarówno od Twoich możliwości jak i wielkości planowanego przedsięwzięcia. Osoby zainteresowane otworzeniem placówki franczyzowej, będą mogły z pomocą swoich pracowników uczyć wszystkich ponad 70 szkoleń z naszej oferty oraz poszerzać ją o kolejne kształcenia.

CZY MOGĘ PROWADZIĆ SZKOLENIA W SPOSÓB MOBILNY LUB ZA GRANICĄ?

Oczywiście! To Ty decydujesz jak i gdzie zamierzasz pracować, tak aby ułatwić swoim klientom edukację na najwyższym poziomie.

ILE TO KOSZTUJE?

Nawiązanie współpracy wiąże się z niezwykle niskim kosztem przystąpienia. Koszt nawiązania współpracy zależy zarówno od interesującej Cię formy współpracy – franczyzy czy licencji – jak i ilości dodatkowo wybranych usług. Po więcej informacji skontaktuj się ze swoim konsultantem.

JAK MOŻNA SIĘ ZGŁOSIĆ?

Aby zgłosić swoje zainteresowanie podjęciem współpracy z AI wystarczy wypełnić Formularz Zgłoszeniowy dostępny na tej stronie. Jeżeli wyrazisz zgodę na przetwarzanie danych osobowych i kontakt, a także wyślesz wypełniony formularz, nasi konsultanci skonstatują się z Tobą w ciągu 1-2 dni roboczych, przedstawiając ofertę współpracy.

Masz więcej pytań?

Zadaj je w formularzu zgłoszeniowym, w punkcie „dodatkowe informacje”.

WSPÓŁPRACA Z AI

W SKRÓCIE

Poziom trudności NAWIĄZANIA WSPÓŁPRACY
SZYBKOŚĆ NAWIĄZANIA WSPÓŁPRACY
ILOŚĆ CZASU POTRZEBNA NA ROZPOCZĘCIE DZIAŁANOŚCI
WYSOKOŚĆ MOŻLIWYCH ZAROBKÓW
JEDNORAZOWA INWESTYCJA
ILOŚĆ CZASU POTRZEBNA NA ZWROT INWESTYCJI
KIM JESTEŚMY?

O NAS

Od samego początku swojego trwania Akademia Infiniti oferowała jedynie szkolenia i kursy o najwyższej jakości, stawiając przede wszystkim na zadowolenie klienta i poziom jego wykształcenia. Od lat wytaczamy nowe standardy edukacji i pomagamy naszym absolwentom uzyskać międzynarodowy poziom wiedzy, niejednokrotnie wprowadzając nieszablonowe rozwiązania do Polski jako pierwsi. W swojej działalności stawiamy tylko na swoje autorskie projekty i pomysły, a naszą innowacyjność dostrzegły nawet firmy konkurencyjne, które w chwili obecnej traktują Akademię Infiniti jako wzór do naśladowania, poczynając od swojej oferty aż do przeprowadzenia szkolenia włącznie.

Nasze niespotykane dotąd podejście wśród ośrodków szkoleniowych, szybko zostało zauważone przez klientów i sprawiło to, że w niedługim czasie Akademia Infiniti wyprzedziła niezliczone firmy konkurencyjne, stając się pionierem na rynku szkoleniowym i jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się marek szkoleniowych w Polsce.

SPRAWDŹ JAK KLIENCI MOGĄ MÓWIĆ TAKŻE O TOBIE

OPINIE O AKADEMII INFINITI

WIĘCEJ
CO NAS WYRÓŻNIA, czyli

SEKRET SUKCESU AI

Czy wiesz, że modele przyjeżdżają na zabiegi do Akademii Infiniti, z miejscowości oddalonych nawet o ponad 400km, preferując przejście ich w AI niż w dużo bliższych salonach kosmetycznych, fryzjerskich, czy w gabinetach medycyny estetycznej?

Czy wiesz, że absolwentami Akademii Infiniti są osoby nie tylko z okolic naszych ośrodków, czy nawet z samej Polski, ale niejednokrotnie są to także osoby stale mieszkające poza granicami Polski, a czasem nawet Unii Europejskiej?

Czy wiesz dlaczego?

Kliknij „więcej” i zapoznaj się z aż 34 przyczynami dlaczego klienci wybierają Akademię Infiniti.

Więcej
DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZIŚ I ZACZNIJ SZKOLIĆ PROFESJONALISTÓW!
Zgłoś się

Akademia Infiniti Logo

AI: prawdopodobnie najczęściej polecane centrum szkoleniowe w Polsce!

Dane

E: kontakt@akademiainfiniti.pl
Pon.-Pt.: 10.00-18.00
RIS: 2.14/00069/2020
Jakość: ISO 9001:2015, 29990:2010

Bądź na bieżąco