SZKOLENIA DOFINANSOWANE

Przejdź szkolenie z dofinansowaniem sięgającym nawet do 80%,
zaoszczędź na nim do kilkunastu tysięcy złotych.

CO POWINIENEŚ WIEDZIEĆ

Akademia Infiniti współpracuje z szeregiem placówek rządowych i unijnych, aby umożliwić każdej osobie dostęp do edukacji jakiej pożąda. Szkolenia z dofinansowaniem są szkoleniami, w których wybrana placówka może pokryć aż do 80% kosztów wybranego przez ciebie kursu.

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ

Każda osoba będąca pracownikiem lub pracodawcą w mikro-, małym lub średnim przedsiębiorstwie, która uda się do właściwego sobie, ze względu na miejsce zamieszkania, operatora programu zajmującego się przyznawaniem dofinansowań, gdzie wystąpi z wnioskiem o uzyskanie środków na wzięcie udziału w szkoleniu.

Lista placówek, w których można starać się o dofinansowaniu dla przedsiębiorstw z danego regionu, dostępna jest poniżej.

DO JAKIEJ KWOTY MOŻNA UZYSKAĆ DOFINANSOWANIE

Refundowana kwota jest ustalana właściwie dla każdego z regionów oraz oddzielnie dla każdej grupy osób – może być inna np. ze względu na wielkość przedsiębiorstwa, dla różnych przedziałów wiekowych, dla różnych poziomów kwalifikacji pracownika, itp. – dlatego aby poznać jej aktualną wartość, która możliwa jest specjalnie dla Ciebie, skontaktuj się z wybraną przez ciebie placówką.

Maksymalna kwota dofinansowania dla jednego przedsiębiorstwa może wynosić średnio do 100 tys. zł.

Szkolenie dofinansowane a status zatrudnienia

Ze szkoleń dofinansowanych może skorzystać każda osoba pracująca, niezależnie od tego czy jest pracodawcą czy też pracownikiem. Należy jednak pamiętać, że kwota dotowania jest przyznawana w całości dla danego przedsiębiorstwa, a więc to ile osób z niej skorzysta jest zależne od tego jaka jest cena szkolenia oraz ile osób pracodawca pragnie przeszkolić. Maksymalna kwota przeznaczona na jednego pracownika może być także ustalona odgórnie przez dany region.

TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW

Terminy składania wniosków są różne dla różnych regionów. Dokładny termin składania wniosków uzyskasz więc kontaktując się z placówką przyznającą dofinansowanie dla firm z danego regionu. Informacje podane na mapie poniżej nie są wiążące, a przyjmowanie wniosków może odbywać się w innych turach niż przedstawione.

Pamiętaj! Nawet jeżeli kwartał na który został wyznaczony termin działania programu dla danego województwa dopiero się zaczął, możliwym jest że operator posiada już liczne zgłoszenia osób pragnących uzyskać dofinansowanie do wybranego przez siebie kursu. Jeżeli więc nie chcesz stracić możliwości uzyskania dofinansowania, spiesz się ze złożeniem wniosku.

Jeżeli w danym terminie dane województwo nie przyjmuje wniosków na dofinansowanie, ponieważ środki przeznaczone na realizacje programu zostały wyczerpane, lub też realizacja programu została zaplanowana na inny kwartał. Aby dowiedzieć się, kiedy ponownie będzie można składać wnioski, koniecznie skontaktuj się z pracownikiem placówki prowadzącej program w danym regionie.

MIEJSCE ZAMIESZKANIA A MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA DOFINANSOWANIA

Dofinansowanie na wybrane szkolenie możesz uzyskać niezależnie od miejscowości w jakiej mieszkasz, ponieważ jest ona przyznawana na całe województwo. Możliwym jest jednak, że w danym czasie dane województwo nie będzie posiadać środków na dofinansowanie szkoleń i kursów, ze względu na wyczerpanie środków bądź też na brak udziału regionu w programie. Aby upewnić się o możliwości brania udziału w programie dofinansowania szkolenia, skontaktuj się z pracownikiem placówki prowadzącej program na danym regionie.

POMOC W UZYSKANIU DOFINANSOWANIA

W Akademii Infiniti pomożemy ci w wypełnieniu dokumentów i uzyskaniu dofinansowania. Tylko w AI masz pewność, że uzyskanie dofinansowanego kursu lub szkolenia będzie dla ciebie wyjątkowo proste i bezstresowe. To my zajmiemy się większością formalności.

GDY DOFINANSOWANIE NIE JEST MOŻLIWE

W wypadku kiedy nie możesz starać się w danym czasie o dofinansowanie, lub nie należysz do grupy nim objętej, możesz zainteresować się naszymi innymi sposobami finansowania szkoleń i kursów:

CHARAKTERYSTYKA METODY

Sprawdź jak wyglądają statystyki, dotyczące sfinansowania Twojego upragnionego szkolenia lub kursu, w wybranej metodzie płatności.

Poziom trudności uzyskania
Szybkość realizacji
Wysokość jednorazowej wpłaty
Długość oczekiwania na szkolenie

SZKOLENIA Z DOFINANSOWANIEM - GDZIE I JAK?

POZIOM DOFINANSOWANIA SZKOLEŃ

Informacje o możliwym dofinansowaniu dla Twojego regionu znajdziesz na tej stronie.

Chcesz wiedzieć więcej o zasadach ubiegania się o dofinansowanie do szkolenia w danym województwie? Skontaktuj się z Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich. Kliknij tutaj, aby znaleźć swój punkt.


W JAKICH MIEJSCOWOŚCIACH MOŻNA PRZEJŚĆ SZKOLENIA DOFINANSOWANE

Dofinansowane szkolenia można przejść w wielu miejscowościach w Polsce, są to:

 • Warszawa
 • Katowice
 • Gdańsk
 • Poznań
 • Wrocław

Przejście szkolenia jest także możliwe w innych miejscowościach w trybie indywidualnym, lub też kiedy na szkolenie grupowe zbierze się min. 5 osób.

JAKIE SZKOLENIA MOŻNA PRZEJŚĆ Z DOFINANSOWANIEM

Korzystając z dofinansowania można przejść wszystkie szkolenia z naszej oferty, a więc jest to m.in.:

 • Makijaż permanentny – oszczędź do 13 600 zł
 • Microblading i Soft Tap – oszczędź do 4 080 zł
 • Tatuaż – oszczędź do 4 160 zł
 • Przedłużanie Rzęs metodą: 1:1, 2:1 i Objętościową – oszczędź do 1 920 zł
 • Lifting rzęs – oszczędź do 472 zł
 • Wizaż i Stylizacja – oszczędź do 4 320 zł

RATY ONLINE

Czy wiedziałeś także, że kwotę wkładu własnego, której nie dofinansuje placówka rządowa, możesz rozłożyć na dogodne raty, które płacić zaczniesz dopiero po zakończeniu kursu? Dzięki nawiązaniu współpracy Akademii Infiniti z Santander Consumer Bank i MediRaty każde szkolenie/kurs możesz wziąć na raty online bez wychodzenia z domu, z decyzją o przyznaniu kredytu nawet do 15 min.

Tylko teraz przy wyborze Santander Bank kredyt aż do 8 000 zł bez zabezpieczeń!

Aby skorzystać z tej możliwości, skontaktuj się z naszym konsultantem.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ LUB UZYSKAĆ POMOC?

AI: prawdopodobnie najczęściej polecane centrum szkoleniowe w Polsce!

Dane

RIS: 2.14/00069/2020
Jakość: ISO 9001:2015, 29990:2010
Miejscowości: Warszawa, Katowice, Wrocław, Poznań, Gdańsk

Kontakt

E: kontakt@akademiainfiniti.pl
T: +48 720 808 949
Pon.-Pt.: 10.00-18.00

Bądź na bieżąco