DOŁĄCZ DO PARTNERÓW AKADEMII INFINITI

Zacznij z nami zarabiać!

Chcesz zacząć zarabiać w sposób niezobowiązujący, który nie wymaga rezygnacji z obecnej pracy? Interesuje Cię godziwe wynagrodzenie za poświęcony czas? Pragniesz współpracować ze znaną i sprawdzoną marką, obecną na rynku od lat? Jeżeli Twoja odpowiedź na te pytania brzmi tak, to mamy dla Ciebie niesamowitą możliwość, w której za polecenie zakupu szkoleń Akademii Infiniti możesz zarobić aż do 20% ich wartości, czyli nawet do 3 580 zł na jednej transakcji! Dołącz już dziś do Programu Partnerskiego Akademii Infiniti i zacznij zarabiać, polecając najlepsze centrum szkoleniowe z branży Hair&Beauty – Akademię Infiniti!

Udział w Programie Partnerskim AI jest dla Ciebie całkowicie bezpłatny.
polecaj i zarabiaj

ZOSTAŃ PARTNEREM

Dołącz do Programu Partnerskiego Akademii Infiniti i zacznij zarabiać na polecaniu szkoleń i kursów marki, której zaufały tysiące osób do tej pory! Zarabiaj od 2,5% aż do 20% wartości każdego szkolenia, które dzięki Twojemu poleceniu zostanie zakupione. Udzielaj także zniżki na kursy z naszej oferty, aby Twoi klienci mogli cieszyć się najlepszymi szkoleniami na rynku jeszcze taniej. Już dziś dołącz do zaufanej społeczności AI!

DOŁĄCZ DO PROGRAMU
CO OTRZYMASZ

KORZYŚCI WSPÓŁPRACY

Dołączając do Programu Partnerskiego Akademii Infiniti uzyskasz szereg korzyści.

Wygoda

W ramach współpracy możesz pracować ile chcesz i kiedy chcesz, nie rezygnując z dotychczasowej posady.

Szybki start

Możesz zostać Partnerem Programu nawet w 24 godz. od dokonania zgłoszenia.

Zarabiaj od 1 dnia

Możesz zacząć zarabiać prowizję, bezpośrednio po akceptacji Twojego konta.

Wysokie wynagrodzenie

Twoja prowizja wyniesie od 2,5% nawet do 20%, w zależności od zaangażowania jakim się wykażesz.

Stabilna współpraca

Dołączając do programu nawiązujesz współpracę z marką obecną na rynku od lat.

Wsparcie

Współpracując z Akademią Infiniti uzyskasz odpowiedź na wszystkie pytania Twoje i Twoich klientów.

Brak zobowiązań

Możesz zrezygnować z uczestnictwa w programie w każdym momencie.

Przejrzyste warunki

Zasady współpracy między Tobą a AI będą zawsze transparentne i zgodne z Umową.

DOŁĄCZ DO PROGRAMU
JAK TO DZIAŁA?

SPRAWDŹ JAK PROSTO ZAROBISZ W PROGRAMIE

Przekonaj się, jak łatwe jest nawiązanie współpracy z Akademią Infiniti, dzięki której możesz zacząć zarabiać już po 24 godz. od wysłania zgłoszenia.

1. Dokonaj zapisu do programu

Aby rozpocząć współpracę musisz dokonać rejestracji konta partnerskiego na tej stronie. W trakcie wypełniania formularza nie zostaniesz poproszony o żadne dane wrażliwe, poprosimy Cię tylko o podanie danych, które są niezbędne do dowiedzenia się kim jesteś, a także gdzie i w jaki sposób planujesz promować kursy Akademii Infiniti. Wypełnienie formularza nie powinno zająć Ci więcej niż 2 minuty. Dokonanie zgłoszenia i udział w programie są dla Ciebie całkowicie bezpłatne.

2. Poczekaj na akceptację konta

Po wysłaniu przez Ciebie formularza zgłoszeniowego, Twoje konto zostanie automatycznie założone. Panel partnera nie jest jednak jeszcze aktywny, do momentu w którym Twoje konto nie zostanie zaakceptowane przez koordynatora programu. W dni robocze decyzję o możliwości dołączenia do programu partnerskiego powinieneś uzyskać w ciągu 24 godz. Swoją decyzję o przyznaniu Ci możliwości dołączenia do programu opieramy w 90% o informacje zawarte przez Ciebie w formularzu zgłoszeniowym, pamiętaj więc aby wypełnić go sumiennie i zgodnie z prawdą.

3. Zapoznaj się z panelem partnera programu

Po akceptacji Twojego konta uzyskasz pełny dostęp do swojego Panelu Partnera. To w nim będziesz mógł pobrać Twój indywidualny kod rabatowy, który pozwoli Ci przyznawać zniżkę na wybrane kursy z naszej oferty Twoim klientom, a Tobie da możliwość zarabiania prowizji od ich zamówień. W Panelu znajdziesz także swój unikalny link do strony AI. Jeśli Twój klient w niego kliknie i wejdzie przez niego na stronę AI, wszelkie jego zamówienia także będą generować Twoją prowizję, mimo iż de facto klient ten nie uzyskał rabatu na zakup. W Panelu znajdziesz także materiały reklamowe, które będziesz mógł użyć do prowadzonych przez siebie działań promocyjnych.

4. Zacznij zarabiać na poleceniach!

Od momentu, kiedy dostaniesz pełny dostęp do Panelu Partnera, masz możliwość zarabiania na polecaniu kursów i szkoleń w Akademii Infiniti. Pamiętaj: Twoje działania marketingowe nie muszą ograniczać się wyłącznie do drogi online i social media. Kursy AI możesz promować także wśród Twoich znajomych, na eventach, czy nawet podczas wizyty u fryzjera. Sposób promocji i pozyskania klienta jest ograniczony jedynie przez Twoją wyobraźnię.

DOŁĄCZ DO PROGRAMU
NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

FAQ

KOGO POSZUKUJECIE?

Program Partnerski jest skierowany do wszystkich osób, które chcą promować najlepsze szkolenia na rynku branży Hair&Beauty, otrzymując za to wynagrodzenie w postaci prowizji.

Ile czasu w tygodniu będę musieć poświęcić?

Jest to Twoja własna decyzja. W przeciwieństwie do wykonywania tradycyjnej pracy w trybie stacjonarnym, uczestnictwo w Programie Partnerskim Akademii Infiniti nie wiąże się w koniecznością „wyrobienia” konkretnej ilości godzin. Jako partner, wykonujesz swoje działania kiedy chcesz i gdzie chcesz.

Czy mogę pracować zdalnie lub spoza granic Polski?

Oczywiście, możesz polecać szkolenia Akademii Infiniti w dowolnym mieście lub kraju, pamiętając jednak, że główna siedziba AI znajduje się w Warszawie i tu też odbywa się większość naszych szkoleń.

Czy muszę promować kursy drogą online?

Absolutnie nie. Zdajemy sobie sprawę jak wielkie znaczenie mają relacje interpersonalne i kontakt międzyludzki dostosowany do potrzeb odbiorcy, dlatego masz możliwość wybrania dowolnego sposobu kontaktu z klientem, który w Twojej ocenie przyniesie najlepszy skutek. Wielu naszych partnerów uzyskuje najlepsze rezultaty polecając ofertę AI wśród swoich znajomych, podczas zwykłej rozmowy twarzą w twarz.

Komu mogę polecać kursy AI?

Kursy i szkolenia z oferty AI możesz polecać wszystkim osobom, które myślisz, że mogą lub powinny nimi być zainteresowane. Nie możesz jednak polecać naszej oferty osobom prywatnym, które nie wyraziły zgody na kontakt z Twojej strony oraz używać do reklamy spamu.

Czy osoba, której polecam kurs, będzie z niego zadowolona?

Akademia Infiniti szczyci się prawie 100% zadowoleniem klientów, dlatego jesteśmy pewni, że osoba której polecisz kurs będzie z niego zadowolona i nie będzie rościć wobec Ciebie żadnych pretensji. Ale nie musisz nam wierzyć, sprawdź samodzielnie co mówią absolwenci i modele AI na tej stronie.

Czy do promocji mogę używać zdjęcia i filmy Ai?

Jak najbardziej, jednak jeżeli zamierzasz pobrać i dokonać zmian w naszych materiałach, przed ich publikacją musisz przesłać nam proponowaną formę ich użycia do akceptacji w wiadomości e-mail na adres: wspolpraca@akademiainfiniti.pl.

Nie musisz prosić o zgodę, jeżeli zamierzasz wysłać jedynie link do miejsca, w którym dane multimedia się znajdują, np. linku do opinii na youtube. O zgodę na użycie nie musisz pytać także w stosunku do materiałów promocyjnych znajdujących się w Twoim panelu partnera.

ILE TO KOSZTUJE?

Nawiązanie współpracy w ramach Programu Partnerskiego jest dla Ciebie całkowicie darmowe.

Ile mogę zarobić?

Wszystko zależy od progu procentowego, na którym jesteś. Możesz zarabiać od 2,5% aż do 20% wartości kursu, który bierze udział w programie, gdzie ceny za jeden kurs wynoszą od 1 100 zł do 19 900 zł. Twój próg procentowy zależeć będzie od zaangażowania w proces sprzedaży.

Np. jesteś na progu procentowym 5% i poleciłeś/aś kurs o wartości 6 000 zł, który został zakupiony z Twoim kodem, dający rabat na zakup 10%. Osoba, której polecasz kurs, zakupi go więc nie za 6 000 zł a za 5 400 zł, a Ty od tego zakupu otrzymasz prowizję w wysokości 270 zł! A teraz wyobraź sobie, że dzięki Twojemu poleceniu w ciągu miesiąca 10 osób dokonuje zakupu.

Jak będzie rozliczana prowizja?

Prowizja zostanie automatycznie przypisana do Twojego konta partnera, bezpośrednio po opłaceniu zamówienia przez klienta, któremu poleciłeś zakup. Masz możliwość wypłacenia prowizji aż 4 razy w miesiącu. Wypłacenie prowizji odbywa się na Twój wniosek, co oznacza, iż możesz wypłacić ją od razu lub poczekać na jej zwiększenie przy kolejnym zamówieniu. Wraz w wnioskiem o wypłacenie prowizji powinieneś wysłać nam fakturę na jej kwotę.

Nie posiadam firmy, czy mogę i tak wziąć udział w progamie?

Oczywiście, mimo iż aby otrzymać wypracowaną prowizję, musisz przesłać do AI fakturę za wykonane usługi, osoba która nie posiada firmy, także ma możliwość jej wystawienia. Sprawdź jak na rządowej stronie, klikając tutaj.

JAK MOŻNA SIĘ ZGŁOSIĆ?

Aby zgłosić swoje zainteresowanie podjęciem współpracy z AI wystarczy wypełnić Formularz Zgłoszeniowy. Po zaakceptowaniu warunków i przesłaniu formularza, jeżeli nie będziemy mieć zastrzeżeń wobec Twojej kandydatury, Twoje konto zostanie zaakceptowane w przeciągu 24 godz. w dni robocze.

WSPÓŁPRACA Z AI

W SKRÓCIE

Poziom trudności NAWIĄZANIA WSPÓŁPRACY
SZYBKOŚĆ NAWIĄZANIA WSPÓŁPRACY
ILOŚĆ CZASU POTRZEBNA NA ROZPOCZĘCIE ZARABIANIA
WYSOKOŚĆ MOŻLIWYCH ZAROBKÓW
KOSZT DOŁĄCZENIA
Masz więcej pytań?

Zadaj je kontaktując się z nami pod adresem e-mail: wspolpraca@akademiainfiniti.pl

KIM JESTEŚMY?

O NAS

Od samego początku swojego trwania Akademia Infiniti oferowała jedynie szkolenia i kursy o najwyższej jakości, stawiając przede wszystkim na zadowolenie klienta i poziom jego wykształcenia. Od lat wytaczamy nowe standardy edukacji i pomagamy naszym absolwentom uzyskać międzynarodowy poziom wiedzy, niejednokrotnie wprowadzając nieszablonowe rozwiązania do Polski jako pierwsi. W swojej działalności stawiamy tylko na swoje autorskie projekty i pomysły, a naszą innowacyjność dostrzegły nawet firmy konkurencyjne, które w chwili obecnej traktują Akademię Infiniti jako wzór do naśladowania, poczynając od swojej oferty aż do przeprowadzenia szkolenia włącznie.

Nasze niespotykane dotąd podejście wśród ośrodków szkoleniowych, szybko zostało zauważone przez klientów i sprawiło to, że w niedługim czasie Akademia Infiniti wyprzedziła niezliczone firmy konkurencyjne, stając się pionierem na rynku szkoleniowym i jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się marek szkoleniowych w Polsce.

SPRAWDŹ JAK POLECANI PRZEZ CIEBIE KLIENCI MOGĄ MÓWIĆ O AI

OPINIE O AKADEMII INFINITI

WIĘCEJ
CO NAS WYRÓŻNIA, czyli

SEKRET SUKCESU AI

Czy wiesz, że modele przyjeżdżają na zabiegi do Akademii Infiniti, z miejscowości oddalonych nawet o ponad 400km, preferując przejście ich w AI niż w dużo bliższych salonach kosmetycznych, fryzjerskich, czy w gabinetach medycyny estetycznej?

Czy wiesz, że absolwentami Akademii Infiniti są osoby nie tylko z okolic naszych ośrodków, czy nawet z samej Polski, ale niejednokrotnie są to także osoby stale mieszkające poza granicami Polski, a czasem nawet Unii Europejskiej?

Czy wiesz dlaczego?

Kliknij „więcej” i zapoznaj się z aż 34 przyczynami dlaczego klienci wybierają Akademię Infiniti.

Więcej
DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZIŚ I ZACZNIJ ZARABIAĆ
Zgłoś się

AI: prawdopodobnie najczęściej polecane centrum szkoleniowe w Polsce!

Dane

RIS: 2.14/00069/2020
Jakość: ISO 9001:2015, 29990:2010

Kontakt

E: kontakt@akademiainfiniti.pl
T: +48 720 808 949
Pon.-Pt.: 10.00-18.00

Bądź na bieżąco