Polecaj i zarabiaj dołączając do programu partnerskiego najlepszego centrum szkoleniowego z branży Hair&Beauty – Akademii Infiniti!

Zarabiaj od 2,5% aż do 20% wartości każdego szkolenia, które dzięki Twojemu poleceniu zostanie zakupione. Udzielaj także rabat na kursy z naszej oferty, aby Twoi znajomi mogli cieszyć się najlepszymi szkoleniami na rynku taniej. Przyłącz się do społeczności, której do tej pory zaufały setki zadowolonych absolwentów!

Jak to działa?

  1. Dokonujesz zapisu jako partner programu na naszej stronie internetowej – to nic nie kosztuje;
  2. Dostajesz swój własny kod rabatowy, który daje zniżkę osobom, którym polecasz kurs, a do Twojego konta przypisuje daną sprzedaż;
  3. Promujesz nasze kształcenia wśród znanych Ci osób – to nie trudne, ponieważ na naszej stronie i social media znajdziesz masę zdjęć, filmów i wypowiedzi osób, które polecają nasze kursy, a więc wiadomo dlaczego warto nam zaufać;
  4. W wypadku gdy osoba, której poleciłeś/aś kurs dokona zakupu, otrzymujesz prowizję od sprzedaży!

Ile możesz zarobić?

Wszystko zależy od progu procentowego, na którym jesteś. Możesz zarabiać od 2,5% aż do 20% wartości każdego kursu z naszej oferty, gdzie ceny za jeden kurs wynoszą od 1 100 zł do 27 900 zł. Twój próg procentowy zależeć będzie od zaangażowania w proces sprzedaży.

Np. jesteś na progu procentowym 5% i poleciłeś/aś kurs o wartości 6 000 zł, który został zakupiony z Twoim kodem, dający rabat na zakup 10%. Osoba, której polecasz kurs, zakupi go więc nie za 6 000 zł a za 5 400 zł, a Ty od tego zakupu otrzymasz prowizję w wysokości 270 zł! A teraz wyobraź sobie, że dzięki Twojemu poleceniu w ciągu miesiąca 10 osób dokonuje zakupu.

Chcesz dołączyć do programu?

Napisz wiadomość e-mail podając swoje dane na adres: wspolpraca@akademiainfiniti.pl i dołącz do najlepszych!