Sprawdź najnowsze kursy w ofercie Akademii Infiniti i wybierz kurs, który przejdziesz już w roku 2020.

Uwaga: ilość miejsc i terminów ograniczona!

Kurs Powiększania Ust: Rozszerzony – 2 dni/16 godz., dla osób początkujących

Kurs został stworzony dla wszystkich osób pragnących nauczyć się wykonywania zabiegów związanych z wypełnianiem usieciowanym kwasem hialuronowym na najwyższym poziomie, które nie posiadają wcześniejszego przygotowania lub wykształcenia kosmetycznego lub kosmetologicznego. Podczas kursu nauczysz się od podstaw takich usług jak powiększanie, modelowanie i konturowanie ust, a także podnoszenia ich kącików, tak abyś mógł skutecznie przywrócić uśmiech na twarz klientów, którzy do tej pory borykali się z kompleksami dotyczącymi kształtu czy wielkości swoich warg.

Kurs Wypełniania Kwasem Hialuronowym: Rozszerzony – 4 dni/32godz., dla osób początkujących

Kurs ten to odpowiedź na potrzeby wszystkich osób zainteresowanych poznaniem sposobu na wykonywanie zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego na najwyższym poziomie, które nie posiadają wcześniejszego przygotowania lub wykształcenia kosmetycznego lub kosmetologicznego. Kurs łączy w sobie aż 3 stopnie: kurs wypełniania zmarszczek, kurs powiększania ust, kurs wolumetrii twarzy; rozszerzając je o wiedze i praktykę niezbędną dla każdej osoby zupełnie początkującej. Wybierając ten pakiet nauczysz się wykonywać zabieg w aż 15 różnych obszarach twarzy. Będąc absolwentem tego kursu, będziesz potrafić wykonać każdy zabieg z zastosowaniem kwasu hialuronowego i nigdy już nie stracisz klienta na poczet konkurencji.

Kurs Small Tattoo: dla Linergistów – 1 dzień/8 godz., dla linergistów

Ten kurs to efekt naszego wieloletniego doświadczenia w szkoleniu zarówno z zakresu makijażu permanentnego jak i tatuażu artystycznego. Szkolenie nauczy Cię w prosty i przystępny sposób jak wykonywać małe tatuaże, łącząc Twoją wiedzę z podstawami tatuowania, by stworzyć jednolitą całość, której efekty zachwycać będą Twoich klientów. “Małe a cieszy” to dewiza tego szkolenia, a po jego ukończeniu będziesz móc cieszyć za pomocą small tattoo zaraz po opuszczeniu sali szkoleniowej. Zaufaj centrum szkoleniowemu, który wyszkolił już dziesiątki profesjonalnych linergistów i tatuażystów – zapisz się na kurs do Akademii Infiniti.

Kurs Trenera Branży Hair & Beauty – 4 dni/32 godz., dla specjalistów branży hair / beauty

| PROMOCJA! Tylko do końca listopada za ten kurs zapłacisz 7 400 zł zamiast 14 900 zł!

Kurs nauczy Cię wszelkich niezbędnych podstaw do zaczęcia swojej kariery jako profesjonalny szkoleniowiec oraz do budowania swojej kariery w tym właśnie zakresie. Przejście kursu pozwoli Ci zarówno na uzyskanie wiedzy o pracy trenera, wymagań zawodu, jak i pozwoli Ci poznać wymogi szkolenia w branży hair & beauty, w stopniu który nie tylko wystarczy do zaspokojenia wymogów Twojego klienta, ale także je przewyższy. Po ukończeniu kursu będziesz w stanie z sukcesem poprowadzić każdy kurs z zakresu swojej specjalizacji, a sposoby przekazania wiedzy i komunikacji z kursantem i modelem nie sprawią Ci już nigdy kłopotu. Zapisz się i zostań certyfikowanym trenerem Akademii Infiniti.

Kurs Otwierania i Prowadzenia Firmy Szkoleniowej – 4 dni/32 godz., dla pracodawców i osób zainteresowanych otworzeniem własnej firmy

| PROMOCJA! Tylko do końca listopada za ten kurs zapłacisz 7 700 zł zamiast 14 700 zł!

Ten kurs to odpowiedź na potrzeby osób, pragnących zacząć lub rozwinąć działalność związaną z kształceniem osób dorosłych. Jeżeli kiedykolwiek zadałeś sobie pytanie: jak zarządzać firmą, aby odniosła sukces; jak otworzyć jednostkę szkoleniową; jak umożliwić swoim kursantom korzystanie z dotacji państwowych i unijnych; czy jak prowadzić swoje centrum szkoleniowe, aby Twoje kursy były na najwyższym poziomie, a Twoi absolwenci byli w 100% zadowoleni z odbytego kształcenia; ten kurs jest dla Ciebie! Wybierając kurs Otwierania i Prowadzenia Firmy Szkoleniowej dowiesz się o wszystkich plusach oraz czyhających zagrożeniach prowadzenia swojego centrum szkoleniowego, poznasz sposoby docierania do klienta i spełniania jego oczekiwań, uzyskasz wiedzę na temat wymogów prawnych związanych z prowadzeniem tego typu firmy, uzyskasz odpowiedź na najbardziej nurtujące Cię pytania i wiele innych. Po ukończeniu kursu będziesz zaś w stanie z sukcesem prowadzić własną akademię i podobnie jak Akademia Infiniti podnosić jakość kształcenia w Polsce każdego dnia.