Sprawdź jak wyglądają prace uzyskane przez kursantów akademii infiniti w trakcie szkolenia

EFEKTY SZKOLEŃ I KURSÓW

Witaj! Cieszymy się, że jesteś zainteresowany/a zobaczeniem jak wyglądają efekty zabiegów i usług wykonanych przez kursantów Akademii Infiniti.

Na co zwrócić uwagę podczas przeglądania strony?
  • Pamiętaj, że efekty widoczne na tej stronie wykonywane są przez naszych kursantów, którzy to w ok. 90% są osobami początkującymi, nie posiadających wcześniejszego doświadczenia i wykonującymi podczas szkolenia w Akademii Infiniti swoje pierwsze zabiegi lub usługi z danego zakresu.

  • W przeciwieństwie do efektów publikowanych przez inne centra szkoleniowe, oglądając poniższe zdjęcia możesz być pewien/na, że zabieg lub usługa wykonywane były przez kursantów i w 99% nie są poprawiane przez naszych trenerów. Widzisz więc efekty, które uzyskała osoba dopiero kształcąca się, wykorzystująca wiedzę i umiejętności nabyte w Akademii Infiniti.

  • Nie znajdziesz tutaj efektów pracy naszych trenerów, ponieważ tylko oglądając to czego mogliśmy nauczyć naszych klientów przed Tobą da Ci obraz tego czego możesz się spodziewać po początkach swojej pracy, jeżeli wybierzesz Akademię Infiniti jako swoje centrum szkoleniowe.

  • Różne osoby różnią się od siebie m.in. szybkością przyswajania wiedzy, zdolnościami manualnymi, posiadanym doświadczeniem, itp. Oceniając więc efekty pracy naszych kursantów bądź życzliwy i pamiętaj, że efekty powstały na szkoleniu. Po nim zaś następuje już samodzielny etap wypracowania zdobytych umiejętności, niezależnie od szkoły. Nie ważne więc na jakim stopniu zaawansowania była dana osoba podczas kursu, w miarę zdobywania doświadczenia i wykorzystywania zdobytej wiedzy, jej umiejętności na pewno się polepszyły.

  • Zabiegi naruszające ciągłość skóry takie jak np. makijaż permanentny, wypełnianie kwasem hialuronowym, tatuaż, itp. mogą powodować naturalne reakcje obronne skóry, w tym np. zaczerwienienie miejsca zabiegowego, opuchlizna, delikatne krwawienie. Są to procesy całkowicie naturalne, które zanikają wraz z gojeniem się skóry. Mogą być jednak widoczne poniżej, ponieważ modele są fotografowani, a ich opinia nagrywana, zaraz po zabiegu, nie zaś po całkowitym wygojeniu się ich skóry. Oglądając więc poniższe efekty pamiętaj o tym, że widoczne czasem zniekształcenia kształtu i przekłamania koloru są spowodowane tymi faktami.

  • Jeżeli podobają Ci się efekty pracy naszych kursantów wykonywane podczas intensywnej nauki w Akademii Infiniti, pomyśl jakie efekty nasi absolwenci wykonują w chwili obecnej w swoich gabinetach, salonach, czy studiach. A wszystko to dzięki dokonaniu najlepszego wyboru i zapisania się na kurs do Akademii Infiniti!

Inne efekty

Nie widzisz efektu zabiegu lub usługi, a wiesz, że został one wykonane? Nie martw się! Odwiedzaj tą stronę co jakiś czas, ponieważ będziemy starać się, aby systematycznie uzupełniać ją o prace wykonane przez naszych kursantów. Jeżeli nie widzisz efektu także od dłuższego czasu, a inne z tego okresu zostały już opublikowane, możesz napisać do nas informacje o tym na adres email: kontakt@akademiainfiniti.pl.

Na skróty
zdjęcia
wypowiedzi modeli

ZDJĘCIA EFEKTÓW

Szukasz innych zdjęć lub zdjęć z naszych kursów? Koniecznie odwiedź naszą najnowszą galerię klikając w ten przycisk
Zobacz więcej

WYPOWIEDZI MODELI

Kliknij, aby obejrzeć 🙂

Szukasz innych opinii? Chcesz wiedzieć co myślą nasi absolwenci? Koniecznie kliknij ten przycisk
ZObacz więcej
Chcesz wiedzieć dlaczego klienci wybierają akademię infiniti? Poznaj aż 34 podwody!
Więcej
0/50 ocen

AI: prawdopodobnie najczęściej polecane centrum szkoleniowe w Polsce!

Dane

RIS: 2.14/00069/2020
Jakość: ISO 9001:2015, 29990:2010
Miejscowości: Warszawa, Katowice, Wrocław, Poznań, Gdańsk

Kontakt

E: kontakt@akademiainfiniti.pl
T: +48 720 808 949
Pon.-Pt.: 10.00-18.00

Bądź na bieżąco