SZKOLENIA DLA PRACODAWCÓWI PRACOWNIKÓW

Pracodawco! Mamy dla ciebie i twoich pracowników bezpłatne szkoleniaaż do 12 000 zł na każdą osobę. Zapoznaj się z naszą oferta bezpłatnych,refundowanych szkoleń, na które możesz udać się wraz ze swoim pracownikiem.

CO POWINIENEŚ WIEDZIEĆ

Akademia Infiniti współpracuje z szeregiem placówek rządowych i unijnych, aby umożliwić każdej osobie dostęp do edukacji jakiej pożąda. W roku 2017 Powiatowy Urząd Pracy wprowadził możliwość uzyskania aż 12 000 zł na każdego pracownika i pracodawcę w celu zrefundowania kosztów szkolenia.

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ

Udział w darmowym kursie dla pracowników i pracodawców może wziąć każda osoba, która należy do grupy objętej refundacją i która uda się do właściwego sobie Powiatowego Urzędu Pracy, gdzie wystąpi z wnioskiem o uzyskanie środków na wzięcie udziału w szkoleniu i/lub kursie.

Pracodawca jako osoba pracująca może skorzystać z kształcenia ustawicznego na takich samych zasadach jak jego pracownicy.

Grupy objęte dotowaniem to:

 • Pracodawcy, którzy zatrudniają min. jednego pracownika;
 • Osoby posiadające zatrudnienie, bez względu na wiek;
 • Osoby, które pragną poszerzyć swoje kwalifikacje zawodowe oraz zwiększyć konkurencyjność firmy na rynku.

KWOTA REFUNCACJI

Kwota refundacji przeznaczonej dla każdej z osób może wynieść nawet do 12 000 zł. Refundowana kwota jest jednak ustalana właściwie dla każdego z regionów oraz oddzielnie dla każdej grupy osób – jest inna np. ze względu na wiek, itp. – dlatego aby poznać jej aktualną wartość, która możliwa jest specjalnie dla Ciebie, musisz wystąpić z zapytaniem do pracowników Urzędu Pracy.

W celu całkowitego wykorzystania przyznanych środków proponujemy samodzielne dobranie interesujących Cię szkoleń lub kursów znajdujących się w ofercie Akademii Infiniti. Może zdarzyć się, że końcowa kwota będzie niższa lub wyższa od kwoty refundacji, nie należy się jednak tym martwić.

NA CO MOŻE ZOSTAĆ PRZEZNACZONE DOFINANSOWANIE

Środki przeznaczone są na aktualizację wiedzy i umiejętności lub przekwalifikowanie osób zatrudnionych na etacie. Priorytet wydatkowania może się zmieniać ze względu na obszar zamieszkania i prowadzenia działalności gospodarczej, jednak głównie dotyczy on:

 • Wsparcia zawodowego kształcenia ustawicznego, tj. pozostającego w bezpośrednim związku z branżą lub zawodem, mającego na celu uzyskanie lub uaktualnienie kompetencji do celów zawodowych;
 • Wsparcia kształcenia ustawicznego pracowników, którzy mogą udokumentować wykonywanie przez co najmniej 15 lat prac w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze, a którym nie przysługuje prawo do emerytury pomostowej;
 • Wsparcia młodych, nowo zatrudnionych pracowników na podstawie umów, o których mowa w art. 150f ust. 1*) ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy.

Aby uzyskać jednak dokładne informacje o tym na co przeznaczone jest dofinansowanie dla pracowników i pracodawców w ramach KFS z danego regionu, koniecznie skontaktuj się ze swoim Urzędem Pracy.

TERMINY SKŁADANIA WNIOSKÓW

Terminy składania wniosków są różne dla różnych regionów. Dokładny termin składania wniosków uzyskasz więc kontaktując się z placówką Urzędu Pracy, odpowiednią dla ciebie ze względu na miejsce zamieszkania, która zajmuje się przyznawaniem środków dla osób z danego regionu.

Pamiętaj! Nawet jeżeli w niedługim czasie dopiero zaczną się nabory wniosków, możliwym jest że w Urzędzie Pracy zostały złożone już liczne zgłoszenia osób pragnących także uzyskać bezpłatne szkolenie dla osób pracujących. Jeżeli więc nie chcesz stracić możliwości uzyskania przejścia darmowego szkolenia, spiesz się ze złożeniem wniosku.

Jeżeli w danym terminie dany Urząd Pracy nie przyjmuje wniosków w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego, ponieważ środki przeznaczone na realizacje programu zostały wyczerpane, lub też realizacja programu została zaplanowana na inny termin, koniecznie pamiętaj, że wszystkie urzędy w Polsce otrzymują te środki cyklicznie, a więc będą one możliwe do uzyskania ponownie w innym terminie. Aby dowiedzieć się, kiedy ponownie będzie można składać wnioski, koniecznie skontaktuj się z pracownikiem PUP prowadzącym program w danym regionie.

MIEJSCE ZAMIESZKANIA A MOŻLIWOŚĆ PRZEJŚCIA BEZPŁATNEGO KURSU

Możesz udać się na wybrane bezpłatne szkolenie w AI niezależnie od miejscowości w jakiej mieszkasz, ponieważ w programie KFS biorą udział wszystkie Urzędy Pracy w całej Polsce. Możliwym jest jednak, że w danym czasie dane placówki nie będzie posiadać środków na finansowanie szkoleń i kursów, ze względu na wyczerpanie środków bądź też na planowanie naboru na inne terminy. Aby upewnić się o możliwości uzyskania bezpłatnego kursu, skontaktuj się z PUP odpowiednim dla ciebie ze względu na miejsce zamieszkania.

POMOC W UZYSKANIU DOFINANSOWANIA

W Akademii Infiniti pomożemy ci w wypełnieniu dokumentów i uzyskaniu darmowego szkolenia dla pracowników i pracodawców. Tylko w AI masz pewność, że uzyskanie bezpłatnego kursu lub szkolenia będzie dla ciebie wyjątkowo proste i bezstresowe. To my zajmiemy się większością formalności.

GDY UZYSKANIE BEZPŁATNEGO SZKOLENIA NIE JEST MOŻLIWE

W wypadku kiedy nie możesz starać się w danym czasie o uzyskanie bezpłatnego szkolenia, lub nie należysz do grupy, która może się o nie ubiegać, możesz zainteresować się naszymi innymi sposobami finansowania szkoleń i kursów:

CHARAKTERYSTYKA METODY

Sprawdź jak wyglądają statystyki, dotyczące sfinansowania Twojego upragnionego szkolenia lub kursu, w wybranej metodzie płatności.

Poziom trudności uzyskania
Szybkość realizacji
Wysokość jednorazowej wpłaty
Długość oczekiwania na szkolenie

BEZPŁATNE SZKOLENIA - GDZIE I JAK?

JAK UZYSKAĆ DARMOWY KURS

Uzyskanie bezpłatnego szkolenie jest niezmiernie proste, wystarczy że:

 1. Jeżeli jesteś pracownikiem uzyskasz zgodę swojego pracodawcy na uczestnictwo w kursie. Jeżeli jesteś pracodawcą, dowiesz się czy twój pracownik wyraża chęć uczestnictwa w kursie.
 2. Zgłosisz się osobiście do Powiatowego Urzędu Pracy, właściwego dla Twojego miejsca zamieszkania.
 3. W referacie (pokoju) zajmującym się organizacją szkoleń, przedstawisz chęć wzięcia udziału w szkoleniu dla Ciebie i Twojego pracownika organizowanym przez naszą Akademię w zakresie wybranej tematyki, którego koszt chciałbyś by został dotowany z KFS.
 4. Wskażesz pracownikom Urzędu Pracy Akademię Infiniti jako placówkę szkoleniową, w której to chcesz odbyć kurs lub szkolenie, podając:
  – numer w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych: 2.32/00155/2015;
  – nasz adres: ul. Pileckiego 15, 78-200 Białogard, Polska
  – oraz nasz numer telefonu: +48 720 808 949
 5. Po otrzymaniu zgody od pracowników urzędu, napiszesz do nas wiadomość email lub zadzwonisz, gdzie wyrazisz swoją chęć do przystąpienia do szkolenia. Pamiętaj, aby podać wszystkie istotne szczegóły – w tym także wymagania i adres Twojego Urzędu Pracy. Nie zapomnij także podać nam swojego numeru telefonu, który pozwoli nam się z Tobą skontaktować.
 6. Poczekasz na naszą odpowiedź.

To już wszystko! A teraz zrelaksuj się i pozwól nam zadbać o twoją przyszłość.


W JAKICH MIEJSCOWOŚCIACH MOŻNA PRZEJŚĆ SZKOLENIA DOFINANSOWANE

Dofinansowane szkolenia można przejść w wielu miejscowościach w Polsce, są to:

 • Warszawa
 • Katowice
 • Gdańsk
 • Poznań
 • Wrocław

Przejście szkolenia jest także możliwe w innych miejscowościach w trybie indywidualnym, lub też kiedy na szkolenie grupowe zbierze się min. 5 osób.

JAKIE SZKOLENIA MOŻNA PRZEJŚĆ Z DOFINANSOWANIEM

Korzystając z dofinansowania można przejść wszystkie szkolenia z naszej oferty, a więc jest to m.in.:

 • Makijaż permanentny – oszczędź do 11 500 zł
 • Stylizacja rzęs i brwi – oszczędź do 9 999 zł
 • Microblading i Soft Tap – oszczędź do 5 100 zł
 • Tatuaż – oszczędź do 5 200 zł
 • Przedłużanie Rzęs metodą: 1:1, 2:1 i Objętościową – oszczędź do 2 400 zł
 • Lifting rzęs – oszczędź do 590 zł
 • Wizaż i Stylizacja – oszczędź do 5 400 zł

RATY ONLINE

Czy wiedziałeś także, że jeżeli kwota szkolenia przekracza kwotę refundacji z PUP, możesz dalej przejść takie szkolenie, płacąc jedynie różnicę między wartością refundacji a kwotą szkolenia? I tak jeżeli kwota dotowania to 12 000 zł, a kwota szkolenia to 12 500 zł, za szkolenie zapłacisz jedynie 500 zł. Pamiętaj także, że tylko w AI kwotę, której nie będzie finansować Urząd Pracy, możesz rozłożyć na dogodne raty, które płacić zaczniesz dopiero po zakończeniu kursu. Dzięki nawiązaniu współpracy Akademii Infiniti z Santander Consumer Bank, Alior Bank oraz mBank każde szkolenie/kurs możesz wziąć na raty online bez wychodzenia z domu, z decyzją o przyznaniu kredytu nawet do 15 min.

Tylko teraz przy wyborze Santander Consumer Bank kredyt aż do 8 000 zł bez zabezpieczeń!

Aby skorzystać z tej możliwości, skontaktuj się z naszym konsultantem.

Chciałbyś wiedzieć ile szacunkowo będzie wynosić twoja rata? Skorzystaj z Symulatora rat, który możesz znaleźć po prawej stronie >

[shmac_calc_sc]

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ LUB UZYSKAĆ POMOC?

AI: prawdopodobnie najczęściej polecane centrum szkoleniowe w Polsce!

Dane

RIS: 2.14/00069/2020
Jakość: ISO 9001:2015, 29990:2010
Miejscowości: Warszawa, Katowice, Wrocław, Poznań, Gdańsk

Kontakt

E: kontakt@akademiainfiniti.pl
T: +48 720 808 949
Pon.-Pt.: 10.00-18.00

Bądź na bieżąco