DARMOWE SZKOLENIA

Przejdź szkolenie refundowane przez Urzędy Pracy w całej polsce.
Jesteś zainteresowany? Świetnie, bo wszystko zależy od Ciebie!

CO POWINIENEŚ WIEDZIEĆ

Akademia Infiniti współpracuje z szeregiem placówek rządowych i unijnych, aby umożliwić każdej osobie dostęp do edukacji jakiej pożąda. Darmowe szkolenia są szkoleniami refundowanymi, w których całość kosztów pokrywa Urząd Pracy.

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ

Udział w darmowym kursie dla osób bezrobotnych może wziąć każda osoba, która należy do grupy objętej refundacją i która uda się do właściwego sobie Powiatowego Urzędu Pracy, gdzie wystąpi z wnioskiem o uzyskanie środków na wzięcie udziału w szkoleniu.

Grupy objęte refundacją to:

 • Osoby, które są zarejestrowane w Urzędzie Pracy jako osoby bezrobotne lub mogące ubiegać się o ten status;
 • Osoby, które chcą rozpocząć własną działalność lub które mają zapewnione miejsce pracy po ukończeniu kursu;
 • Osoby pracujące, które w wyniku zmian dotyczących obecnego zakładu pracy, są w okresie wypowiedzenia.

DO JAKIEJ KWOTY MOŻNA UZYSKAĆ DOFINANSOWANIE

Refundowana kwota jest ustalana właściwie dla każdego z regionów oraz oddzielnie dla każdej grupy osób – jest inna np. ze względu na wiek, długość bycia osobą bezrobotną, itp. – dlatego aby poznać jej aktualną wartość, która możliwa jest specjalnie dla Ciebie, musisz wystąpić z zapytaniem do pracowników urzędu pracy.

Darmowe szkolenie a status bezrobotnego

Aby refundacja była możliwa musisz posiadać status osoby bezrobotnej albo posiadać możliwość starania się o ten status.

Inne zaś przepisy dotyczą pracodawców, którzy mogą skorzystać z refundacji i wysłać pracownika na szkolenie w celu podniesienia jego kwalifikacji zawodowych, a przy tym sami w tym szkoleniu także uczestniczyć. Więcej o programach finansowania szkoleń dla pracowników i pracodawców znajdziesz na stronie:

TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW

Terminy składania wniosków są różne dla różnych regionów. Dokładny termin składania wniosków uzyskasz więc kontaktując się z placówką Urzędu Pracy, odpowiednią dla ciebie ze względu na miejsce zamieszkania, która zajmuje się przyznawaniem środków dla osób z danego regionu.

Pamiętaj! Nawet jeżeli w niedługim czasie dopiero zaczną się nabory wniosków, możliwym jest że w Urzędzie Pracy zostały złożone już liczne zgłoszenia osób pragnących także uzyskać bezpłatne szkolenie dla osób bezrobotnych. Jeżeli więc nie chcesz stracić możliwości uzyskania przejścia darmowego szkolenia, spiesz się ze złożeniem wniosku.

Jeżeli w danym terminie dany Urząd Pracy nie przyjmuje wniosków w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego, ponieważ środki przeznaczone na realizacje programu zostały wyczerpane, lub też realizacja programu została zaplanowana na inny termin, koniecznie pamiętaj, że wszystkie urzędy w Polsce otrzymują te środki cyklicznie, a więc będą one możliwe ponownie do uzyskania w innym terminie. Aby dowiedzieć się, kiedy ponownie będzie można składać wnioski, koniecznie skontaktuj się z pracownikiem PUP prowadzącym program w danym regionie.

MIEJSCE ZAMIESZKANIA A MOŻLIWOŚĆ PRZEJŚCIA BEZPŁATNEGO KURSU

Możesz udać się na wybrane bezpłatne szkolenie w AI niezależnie od miejscowości w jakiej mieszkasz, ponieważ w programie KFS biorą udział wszystkie Urzędy Pracy w całej Polsce. Możliwym jest jednak, że w danym czasie dane placówki nie będzie posiadać środków na finansowanie szkoleń i kursów, ze względu na wyczerpanie środków bądź też na planowanie naboru na inne terminy. Aby upewnić się o możliwości uzyskania bezpłatnego kursu, skontaktuj się z PUP odpowiednim dla ciebie ze względu na miejsce zamieszkania.

POMOC W UZYSKANIU DOFINANSOWANIA

W Akademii Infiniti pomożemy ci w wypełnieniu dokumentów i uzyskaniu darmowego szkolenia dla osób bezrobotnych. Tylko w AI masz pewność, że uzyskanie bezpłatnego kursu lub szkolenia będzie dla ciebie wyjątkowo proste i bezstresowe. To my zajmiemy się większością formalności.

GDY UZYSKANIE BEZPŁATNEGO SZKOLENIA NIE JEST MOŻLIWE

W wypadku kiedy nie możesz starać się w danym czasie o uzyskanie bezpłatnego szkolenia, lub nie należysz do grupy, która może się o nie ubiegać, możesz zainteresować się naszymi innymi sposobami finansowania szkoleń i kursów:

CHARAKTERYSTYKA METODY

Sprawdź jak wyglądają statystyki, dotyczące sfinansowania Twojego upragnionego szkolenia lub kursu, w wybranej metodzie płatności.

Poziom trudności uzyskania
Szybkość realizacji
Wysokość jednorazowej wpłaty
Długość oczekiwania na szkolenie

BEZPŁATNE SZKOLENIA - GDZIE I JAK?

JAK UZYSKAĆ DARMOWY KURS

Uzyskanie bezpłatnego szkolenie jest niezmiernie proste, wystarczy że:

 1. Zgłosisz się osobiście do Powiatowego Urzędu Pracy, właściwego dla Twojego miejsca zamieszkania.
 2. W referacie (pokoju) zajmującym się organizacją szkoleń, przedstawisz chęć wzięcia udziału w indywidualnym szkoleniu organizowanym przez naszą Akademię w zakresie wybranej tematyki.
 3. Wskażesz pracownikom Urzędu Pracy Akademię Infiniti jako placówkę szkoleniową, w której to chcesz odbyć indywidualny kurs lub szkolenie, podając:
  – numer w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych: 2.32/00155/2015;
  – nasz adres: ul. Pileckiego 15, 78-200 Białogard, Polska
  – oraz nasz numer telefonu: +48 720 808 949
 4. Po otrzymaniu zgody od pracowników urzędu, napiszesz do nas wiadomość email lub zadzwonisz, gdzie wyrazisz swoją chęć do przystąpienia do szkolenia. Pamiętaj, aby podać wszystkie istotne szczegóły – w tym także wymagania i adres Twojego Urzędu Pracy. Nie zapomnij także podać nam swojego numeru telefonu, który pozwoli nam się z Tobą skontaktować.
 5. Poczekaj na naszą odpowiedź.

To już wszystko! A teraz zrelaksuj się i pozwól nam zadbać o twoją przyszłość.


W JAKICH MIEJSCOWOŚCIACH MOŻNA PRZEJŚĆ BEZPŁATNE SZKOLENIA

Bezpłatne szkolenia można przejść w wielu miejscowościach w Polsce, są to:

 • Warszawa
 • Katowice
 • Gdańsk
 • Poznań
 • Wrocław

Przejście szkolenia jest także możliwe w innych miejscowościach w trybie indywidualnym, lub też kiedy na szkolenie grupowe zbierze się min. 5 osób.

JAKIE SZKOLENIA MOŻNA PRZEJŚĆ BEZPŁATNIE

Zapisując się na bezpłatne szkolenie w finansowane przez PUP, można przejść wszystkie szkolenia z naszej oferty, a więc jest to m.in.:

 • Makijaż permanentny – oszczędź do 11 500 zł
 • Stylizacja rzęs i brwi – oszczędź do 9 999 zł
 • Microblading i Soft Tap – oszczędź do 5 100 zł
 • Tatuaż – oszczędź do 5 200 zł
 • Przedłużanie Rzęs metodą: 1:1, 2:1 i Objętościową – oszczędź do 2 400 zł
 • Lifting rzęs – oszczędź do 590 zł
 • Wizaż i Stylizacja – oszczędź do 5 400 zł

RATY ONLINE

Czy wiedziałeś także, że jeżeli kwota szkolenia przekracza kwotę refundacji z PUP, możesz dalej przejść takie szkolenie, płacąc jedynie różnicę między wartością refundacji a kwotą szkolenia? I tak jeżeli kwota dotowania to 6 000 zł, a kwota szkolenia to 6 500 zł, za szkolenie zapłacisz jedynie 500 zł. Pamiętaj także, że tylko w AI kwotę, której nie będzie finansować Urząd Pracy, możesz rozłożyć na dogodne raty, które płacić zaczniesz dopiero po zakończeniu kursu. Dzięki nawiązaniu współpracy Akademii Infiniti z Santander Consumer Bank, Alior Bank oraz mBank każde szkolenie/kurs możesz wziąć na raty online bez wychodzenia z domu, z decyzją o przyznaniu kredytu nawet do 15 min.

Tylko teraz przy wyborze Santander Consumer Bank kredyt aż do 8 000 zł bez zabezpieczeń!

Aby skorzystać z tej możliwości, skontaktuj się z naszym konsultantem.

Chciałbyś wiedzieć ile szacunkowo będzie wynosić twoja rata? Skorzystaj z Symulatora rat, który możesz znaleźć po prawej stronie >

[shmac_calc_sc]

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ LUB UZYSKAĆ POMOC?

AI: prawdopodobnie najczęściej polecane centrum szkoleniowe w Polsce!

Dane

RIS: 2.14/00069/2020
Jakość: ISO 9001:2015, 29990:2010
Miejscowości: Warszawa, Katowice, Wrocław, Poznań, Gdańsk

Kontakt

E: kontakt@akademiainfiniti.pl
T: +48 720 808 949
Pon.-Pt.: 10.00-18.00

Bądź na bieżąco